GORZÓW Wlkp. 05.07.2009 41 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW

Aktualne informacje o wystawie:

Plan sędziowania
Wykaz wystawców
Wyniki z ringów
Mapa dojazdu
Fotoreportaż:


WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH:





Najpiękniejsze Szczenię Wystawy
sędzia: Maciej Kozber

1. Wyżeł Weimarski Krótkowłosy
JUST TOP SECRET Argenteus
wł. Beata Gazetka

2. Owczarek Szetlandzki
MAM NADZIEJĘ Casidi
wł. Monika Tuliszewska

3. Terier Szkocki
Terra Alite ABRACADABRA WIZZY WOO
wL. Joanna Śmidoda & Joanna Górska



Najpiękniejszy Junior Wystawy
sędzia: Magdalena Kozłowska


1. Chart Afgański
DELTA F.A.R. HAWKEYE from Fart Stable
wł. Karol Skowronek

2. Basset Hound
CUDDLY CODY van Grunsven
wł. Ewa Pietkiewicz Kamińska

3. Springer Spaniel Angielski
Wizzbang's MAN OF THE WORLD
wł. Katarzyna Książek



Najpiękniejszy Weteran Wystawy
sędzia: Andrzej Szutkiewicz

1. Siberian Husky
Winterfrost's ANGELL OF GLORY
wł. Ewa Górska & Jose Luis Gomez
2. Sznaucer Olbrzym Czarny
JUKA z Wilczej Skarpy
wł. Paweł Rutkowski

3. Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy
OH MY DARLING Catonium
wł. Grażyna Wiśniewska



Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
sędzia: Ewa Stolarska

1. Chart Polski
SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa
wł. Janusz Żerebecki

2. Polski Owczarek Nizinny
KONTUSZ z Wielgowa
wł. Janusz Żerebecki

3. Gończy Polski
OSTOJA Goniec Pomorski
wł. Paweł Feculak



Najpiękniejsza Grupa Hodowlana
sędzia: Monika Kuriata Okarmus

1. Teriery Szkockie
hodowla Ze Szkockiego Wzgórza
wł. Dominika Kubisz

2. Duże Szwajcarskie Psy Pasterskie
hodowla Mumuru
wł. Grażyna Madaj



Najpiękniejsza Para Hodowlana
sędzia: Małgorzata Lorenc

1. Siberian Husky
Winetrfrost's PEGASO & Winetrfrost's ANGELL OF GLORY
wł. Ewa Górska & Jose Luis Gomez

2. Seter Angielski
IMIR ILION Elater & NATURAL BEAUTY Elater Polonica
wł. Skórzewska Agnieszka

3. Chart Rosyjski
BLACK DEVILISH NIGHTMARE from Fart Stable & BLACK DEVILISH ANGEL from Fart Stable
wł. Anna Szydłowska



Zwycięzca Grupy I
sędzia: Ewa Stolarska

1. Owczarek Australijski Typ Amerykański
BLUE STAR of Cristal Lake
wł. Janina Szostak

2. Owczarek Szetlandzki
MOZILLA FIREFOX Casidi
wł. Beate Alexander

3. Bearded Collie
BOSS Moraisowa Zagroda
wł. Anna Bochyńska



Zwycięzca Grupy II sędzia: Magdalena Kozłowska

1. Sznaucer Olbrzym Czarny
ELEGANT MEN Gently Born
wł. Andrzej Grabałowski

2. Sznaucer Miniaturowy Czarny
LARA CROWT Dyas
wł. Jolanta Robaczyk

3. Leonberger
HERKULES Loewe von Blumengarten
wł. Maciej Grzechowiak



Zwycięzca Grupy III
sędzia: Maciej Kozber

1. Yorkshire Terier
HELLO MERY LOU Jantarowa Fuga
wł. Natalia Ronowska

2. Airedale Terier
GINGER Poezja Ruchu
wł. Angelika Żabicka

3. Bulterier
Warbonnet FILADORI
wł. Marek Wojciechowski



Zwycięzca Grupy IV
sędzia: Ewa Gałecka

1. Jamnik Szorstkowłosy Standard
GULDEN Herbu Flinta
wł. Elżbieta Adamowicz

2. Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy
FOXY vom Hirschsprungtal
wł. Karin Kobart

3. Jamnik Długowłosy Miniaturowy
HONOR z Końskiego Raju
wł. Barbara Pawska



Zwycięzca Grupy V
sędzia: Andrzej Szutkiewicz

1. Akita Amerykańska
Jazgar MAD MAX
wł. Paweł Watral

2. Siberian Husky
Winterfrost's ANGELL OF GLORY
wł. Ewa Górska & Jose Luis Gomez

3. Basenji
AFRICAN MAGIC MOMENT'S Ebun Azizi
wł. Martin Spielhagen



Zwycięzca Grupy VI
sędzia: Grzegorz Weron

1. Beagle
Szephegyi-Szimat WOODS
wł. Magdalena Szwałek

2. Basset Hound
NUMER z Gangu Długich
wł. Ewa Pietkiewicz Kamińska

3. Posokowiec Bawarski
HAŃCZA Ulika
wł. Krzysztof Marciniak



Zwycięzca Grupy VII
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska

1. Seter Irlandzki
ARGO Rysi Wykrot
wł. H. & M. & A. Żwierełło & A. Felczar Kozłowska

2. Wyżeł Węgierski Krótkowłosy
ZAJGO Moja Vizsla
wł. Sławomir Jewusiak

3. Wyżeł Weimarski Krótkowłosy
Weimaranus EXCLUSIVE VELVET
wł. Renata Chrzanowska



Zwycięzca Grupy VIII
sędzia: Eugenia Fengler

1. Golden Retriever
Summeramba COUNT DOWN
wł. Magdalena Kaniecka

2. Labrador Retriever
EZOP od Buńki
wł. Iwona Bolek

3. Springer Spaniel Angielski
Wizzbang's MAN OF THE WORLD
wł. Katarzyna Książek



Zwycięzca Grupy IX
sędzia: Adam Ostrowski

1. Mops
Perlin's CASPER THE COUNT
wł. Linda Spahr & Renata Śmigielska

2. Boston Terier
Arco Iris SUGAR SCHOCK
Wojciech Płotnicki
3. Lhasa Apso
Chic Choix SIX STARS
wł. Małgorzata Moskała



Zwycięzca Grupy X
sędzia: Tomasz Kuszyk

1. Chart Polski
SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa
wł. Janusz Żerebecki

2. Chart Rosyjski
BLACK DEVILISCH ANGEL from Fart Stable
wł. Anna Szydłowska

3. Chart Afgański
NATALIE WOOD Gandamak
wł. Joanna Głogowska



FINAŁ KONKURSU "MŁODY PREZENTER"
sędzia: Magdalena Kozłowska


Grupa Młodsza
1. Katarzyna Żak



FINAŁ KONKURSU "MŁODY PREZENTER"
sędzia: Magdalena Kozłowska

Grupa Starsza
1. Aleksandra Szydłowska
2. Agata Wilczewska
3. Paulina Grzyb




Zwycięzca Dnia:
Aleksandra Szydłowska



Najpiękniejszy Pies oddziału Gorzów
sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło

1. Akita Amerykańska
Jazgar MAD MAX
wł. Paweł Watral

2. Owczarek Australijski Typ Amerykański
BLUE STAR of Cristal Lake
wł. Janina Szostak

3. Duży Szwajcarski Pies Pasterski
DEACON Mumuru
wł. Maciej Łazar & Agata Lewandowska






Zwycięzca Wystawy
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska

1. Beagle
Szephegyi-Szimat WOODS
wł. Magdalena Szwałek

2. Chart Polski
SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa
wł. Janusz Żerebecki

3. Akita Amerykańska
Jazgar MAD MAX
wł. Paweł Watral



Związek | Regulaminy | Oddziały | Wystawy | Szczenięta | Championy | Reproduktory | Kontakt
Stronę odwiedziło: 11405 gości, dzisiaj: (2018-05-22) 39 , wczoraj: (2018-05-21) 34.
admin