1 Bluespirit AI DES POENJAAP Australian Cattle Dog ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
2 BLUEMAGIC Des Poenjaap Australian Cattle Dog ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
3 Bluespirit TRUELUV DES POENJAAP Australian Cattle Dog ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
4 ARCHIBALD BEATNIK From Magpie Valley Bearded Collie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
5 ORSAY de Chester Bearded Collie ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, , CWC
6 Firstprizebears CHARLOTTE Bearded Collie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
7 PHILEMON Time To Dream Bearded Collie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
8 NAYLA Kamir Bergamasco ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
9 LADY SABER van Vlerckensteijn Biały Owczarek Szwajcarski ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
10 AS Rogonia Border Collie ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
11 ERDAGO Dorley Arabian Border Collie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
12 BONY z Muszyńskich Łąk Border Collie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
13 SZAMAN-SERENA Chucho Bouvier des Flandres ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
14 HOLLANDS GLORIE van Bouvier Topline Bouvier des Flandres ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
15 SZWECJA VECTRA Chucho Bouvier des Flandres ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
16 BIANCA z Grodu Książąt Pomorskich Bouvier des Flandres ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
17 VECTRA Kontrast Kolor Bouvier des Flandres ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
18 ARAGOG z Pieleszy Birkuta Owczarek Belgijski -Tervueren ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
19 DEMI MOORE z Henrisaru Owczarek Belgijski -Tervueren ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
20 MATCHO Optima Fide Owczarek Francuski Beauceron ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
21 CZART Kizos Owczarek Francuski Beauceron ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
22 VICE-VERSA des Assiers Owczarek Francuski Beauceron ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
23 VICTRIX Astra Canina Owczarek Francuski Beauceron ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
24 WIKTORIA Złoty Staw Owczarek Francuski Beauceron ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
25 GLORIA na Przykład Owczarek Francuski Beauceron ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
26 ATIS z Pszczyńskiej Puszczy Owczarek Francuski Briard ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
27 AMELIA Bradria's Darling Owczarek Francuski Briard ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
28 BESI Bler Owczarek Francuski Briard ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
29 LUK Stan-Lech Owczarek Niemiecki ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , , Zwycięzca Wystawy Championów
30 ORBIT z Krzyckiego Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
31 CYPRYS z Dąbrówki Leśnej Owczarek Niemiecki ocena bardzo dobra, medal ,  OCENA POZA KONKURENCJĄ (SPÓŹNIENIE)
32 EJKO Stan-Lech Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
33 NIKKO z Krzyckiego Owczarek Niemiecki ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
34 ASAN z Kąkolewa Owczarek Niemiecki ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
35 CEDRA Matador Owczarek Niemiecki ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 3, medal , 
36 CILI Wierny Druh Owczarek Niemiecki ocena dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
37 ICA Stan-Lech Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
38 ELI Stan-Lech Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
39 FANNY Basa Kosy Owczarek Niemiecki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONA POSA NA WYSTAWĘ
40 JAKSA z Rodu Horanda Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
41 ANA V-Max Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
42 JAKA z Rodu Horanda Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
43 MEGI Kamabeda Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC
44 BLUE z Mylnej Gromady Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
45 SHILLA z Kąkolewa Owczarek Niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
46 GŻEGŻÓŁKA MORKA Filos Owczarek Podhalański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
47 CEDRA z Jeziora Dąbskiego Owczarek Podhalański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
48 LEON Kudłaty Tramp /FCI/ Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
49 ANGEL BALBOA from Stone's Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Wystawy
50 QUINTANA vom Tannenkamp Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
51 SOUND SOLUTION from Me to You Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
52 KERA Tylko z Miłości Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
53 ANGEL BONITA from Stone's Owczarek Staroangielski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
54 LANDOVER BLACK ASH  Owczarek Szetlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
55 INDIANA z Puli Szczęścia Owczarek Szetlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Wystawy
56 Caledonian XOTIC XUSHU Owczarek Szkocki Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Wystawy
57 Caledonian ROYAL RASCA Owczarek Szkocki Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
58 CARMEN Coll-Poz-Gell Owczarek Szkocki Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
59 COC CHANEL Wir-Coll Owczarek Szkocki Długowłosy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
60 Caledonian RHAPSODY IN RED Owczarek Szkocki Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
61 NAMYSŁ z Wielgowa Polski Owczarek Nizinny ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
62 FLINKBEIN Zupełny Sukces Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
63 IDOL z Wielgowa Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
64 IRAZU vom Muhlenberg Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
65 GRISZU vom Muhlenberg Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC
66 SZYMON Sasquehanna Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
67 PREZES Lasy Wielgowskie Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
68 POMPON z Wielgowa Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
69 NIZINA z Wielgowa Polski Owczarek Nizinny ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
70 ŁASA POMPONKA z Wielgowa Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
71 IGRASZKA vom Muhlenberg Polski Owczarek Nizinny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Wystawy
72 EMIL od Kosów Bernardyn Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
73 URKA Pyrlandia Bernardyn Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
74 OCOBO Kraina Retriewerów Berneński Pies Pasterski ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
75 DON VITO Duch Wrzosowisk Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
76 AMIGO z Bajkowej Doliny Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
77 BORYS Pętkowskie Wzgórza Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
78 MARS Gorzowska Panorama Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC
79 CERTO z Deikowej Doliny Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
80 SANNY vom Oberholzer Forst Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
81 COLETT Czereda Kusego Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 5, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
82 CYTRA Berneńskie Rancho Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 5, medal srebrny, 
83 FRAULINA Duch Wrzosowisk Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 5, medal brązowy, 
84 LUNA z Witobelskiej Przystani Berneński Pies Pasterski ocena bardzo dobra, w konk. 5, medal , 
85 ZUZA ze Spalonego Młyna Berneński Pies Pasterski ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 5, medal , 
86 BORA Sosnowe Zacisze Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
87 ANDA DOMIKO  Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
88 HESTIA z Deikowej Doliny Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
89 LUFA ze Spalonego Młyna Berneński Pies Pasterski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
90 KLEVER BOY vom German-Dream Bokser-pręgowane ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
91 RUBINA v.Boxerkamp Bokser-żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
92 ARIKA Lech-Box Bokser-żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
93 FORD Raków Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
94 RICO z Rodu Uparciuchów Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
95 DEBI Czin-Czin Buldog Angielski ocena dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
96 FIGA Raków Buldog Angielski ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 3, medal , 
97 REGA Raków Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
98 BERTA Buldogi Macieja Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
99 FELICJA Raków Buldog Angielski ocena dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
100 BERTA Sfora Romana Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
101 EMI Raków Buldog Angielski ocena dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
102 FANTA Raków Buldog Angielski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
103 LADY TETSUDO  Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
104 ROZALKA Byczy Pies Buldog Angielski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
105 BASTER Szumas Bullmastiff ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
106 BARON od Abry Cane Corso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
107 CZADER Wildecki Zakątek Cane Corso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
108 BOLS Psubrat Cane Corso ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
109 MUFASA z Wielkiego Miasta Cane Corso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
110 CARMEN Psubrat Cane Corso ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
111 SARABI TECONO  Cane Corso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
112 LIKO Boro Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
113 IGOR Iwola Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
114 GRAND-PRIX iz Kniazhego Grada Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
115 KALIPSO CZARNA NIMFA Iwola Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
116 NATASZA Iwola Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
117 TORA Cza-Dan-Mar Czarny Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
118 EVER EVERET Tromelin Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
119 FAUST Adoracja Doberman ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
120 MONACO DIAMOND Diabora Doberman ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
121 GROM Jar-Smyk Doberman ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
122 EROS Adoracja Doberman ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
123 ZAIR z Baskerwillów Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
124 JONI BOREDAUX Heterozja Doberman ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
125 NATHALIE-NELL z Diabeli Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
126 ARA Jar-Smyk Doberman ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
127 HOLEY El-Sa-Bo Doberman ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
128 Sant Kreal HRISANTEMA Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
129 ISHA del Nasi Doberman ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
130 ESTA ESTELLA Tromelin Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
131 BAIRA Namrebod Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
132 FABIENNE Adoracja Doberman ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy
133 FARUDA SPERANTO Iya For Doma Domeni Doberman ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
134 ADAI ALLEGRA Perfekt Doberman ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
135 CHACO del Bagual Dog Argentyński ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
136 CYBORG Gorzowska Panorama Dog de Bordeaux ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
137 ALMA Rude Bestie Dog de Bordeaux ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
138 NEON NUGAT Oregon Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
139 COCKER-JOE v. Hegewinkel Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
140 NORMAN Vestris Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
141 KARYA Vestris Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
142 MAJA Lubuska Saga Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
143 DAIHATSU Jag-Sza Dog Niemiecki-Arlekiny-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
144 LARSSON Margarejro /FCI/ Dog Niemiecki-Błękitne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
145 ENYA z Gardeminki Dog Niemiecki-Błękitne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
146 CADDY-B Jag-Sza Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
147 XEDOS Jag-Sza Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
148 AGANA GIGANTOS  Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
149 BAGHEEERA FOR JAG-SZA Drużyna Marzeń Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
150 GENISSEA Vestris Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
151 GREVENA Vestris Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
152 CIRI Rex-Xenium Dog Niemiecki-Pręgowane-Żółte ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
153 MIKADO z Czarnej Olszy Duży Japoński Pies ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
154 TOSKA Amakita Duży Japoński Pies ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
155 ROTA von den Gaensewiesen Duży Szwajcarski Pies Pasterski ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
156 MAJRA Porażynianka Duży Szwajcarski Pies Pasterski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
157 OBELIX Szwajcar Entlebucher ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
158 TIPO Porażynianka Entlebucher ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 2, medal , 
159 DIXI Brabusz Entlebucher ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
160 BOND z Pomorskiego Zaścianka Fila Brasileiro ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy
161 BORA ARTI Z PIASTOWA  Fila Brasileiro ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
162 METTE Sen Wiktorii Fila Brasileiro ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
163 PRIM Las Księżniczek Hovawart ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
164 EINSTEIN znad Wielkiego Kanału Hovawart ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
165 AZALIA Słodka Dolina Hovawart ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
166 WENA ESTILO  Hovawart ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
167 AFAR Boćka Leonberger ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
168 APIS Boćka Leonberger ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
169 BADIK z Leonberiki Leonberger ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
170 ARIKA Skarb Warmii Leonberger ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
171 JANA Michałkowa Sfora Leonberger ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
172 KAMA Cavis Leonis Leonberger ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
173 IGA z Piotrowego Sadu Mastif Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
174 AJAK Żelba Mastif Neapolitański ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
175 DASTIN od Rivety Mastif Pirenejski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
176 GANDOK Miriada Mastif Tybetański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
177 MEDI-GAN z Bartoszowej Zagrody Mastif Tybetański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
178 EMPIRE ROSE Królowej Mórz Nowofundland ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
179 PERSEFONA KORA Dwór Posejdona Nowofundland ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
180 CYGAN Suria Owczarek Kaukaski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
181 PAMIR Hunza Owczarek Kaukaski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
182 LEDA z Jastrzębskiej Góry Owczarek Kaukaski ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
183 ADHARA Księżyc Pamiru Owczarek Kaukaski ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
184 EWIX Suria Owczarek Kaukaski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Najlepsza suka w rasie
185 ALFA z Witobelskiej Przystani Owczarek Kaukaski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
186 EN-IWAN-DUSZMAN Ukrgrafit Owczarek Środkowoazjatycki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
187 GUDUZ -SAKSONIA Saksonia Owczarek Środkowoazjatycki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
188 IDAHO de Presa Awangarda Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
189 MER Validus Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
190 ZAYCO Xanti Land Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy
191 ELBA Aldabara Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
192 ALBINA Nadwiślańskie Bluszcze Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
193 AMIGA Presa Furio Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
194 OMEGA Mercator Pies Kanaryjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
195 HOSZIMIN Lang Tao Pies z Majorki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
196 BARACUDA ESPANA  Pies z Majorki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
197 BARAKUDA BONITA z Pradoliny Noteckiej Pies z Majorki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
198 ADONIS Kaizen Pinczer Średni ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
199 LAYLA z Zadziornego Gangu Pinczer Średni ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
200 DIKI Wyrwidąb Rottweiler ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
201 MOBI Catani Rottweiler ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
202 FARTA Rodzinne Gniazdo Rottweiler ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
203 DIOR HONEY CREAM Thi-Hi Shar-Pei ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
204 DUKAT GOLDEN BOY Thi-Hi Shar-Pei ocena obiecujący, lok. 1 w konk. 2, medal , 
205 KENZO od Masumi Shar-Pei ocena bez oceny, w konk. 2, medal ,  PIES BARDZO LĘKLIWY, NIE DO OCENY
206 DENAR-TAY Rysi Wykrot /FCI/ Shar-Pei ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
207 FART Psie Pastele Shar-Pei ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
208 KLEO od Masumi Shar-Pei ocena obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
209 FATIMA Psie Pastele Shar-Pei ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
210 ALFA Hess ze Wzgórza Shar-Pei ocena dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
211 SORAYA PRINCESSA Hamada Shar-Pei ocena dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
212 ENYA Odzew Świata Shar-Pei ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
213 EVITA Rysi Wykrot /FCI/ Shar-Pei ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
214 EL GRECO Grasant FCI Sznaucer Miniatura Białe ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
215 APOCALYPSA of Blanco Olgas Sznaucer Miniatura Białe ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
216 ETA Dyas Sznaucer Miniatura Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Najlepsza suka w rasie
217 SUSANNE Mały Diament Sznaucer Miniatura Czarne ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
218 DARTH VADER Hajan Polonia /FCI/ Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
219 HORUS Pol-Rot Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
220 NERVIOS de Yeray Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
221 BINGO Błękitny Blask Księżyca Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
222 FELIX z Lawidy Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
223 FRODO z Modrzewiowego Dworu Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
224 SONNY z Wilczej Skarpy Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 4, medal , 
225 DERVA Sasquehanna /FCI/ Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
226 PERSEPONA od Siwego Kota Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
227 SUPER SZAHRAZAD od Felsztyna Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
228 ATA Wojnowskie Lasy Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
229 HUBA-BUBA Dyas Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
230 NIKA z Borów Arkońskich Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
231 SEXAPIL Kosmaty Skrzat Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
232 ALFI Dyas Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
233 BEZA Days Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
234 CHALSEA Dyas Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
235 OFIS od Felsztyna Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
236 AJSZA z Wilczej Skarpy Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
237 ALKOR-PRIMUS Ryśkowa Gromadka Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
238 EUKALIPTUS Mengo Celebration Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
239 INTI IKA Nefer Tari Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
240 ASTRA z Ogrodu Fauny Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
241 LOVELY NEFER Northumberland Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
242 IRISH COFEE Essentia Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
243 GIOCONDA Essentia Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
244 BALERINA Piwowar Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
245 IMPET Dyas Sznaucer Olbrzym Czarny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
246 PRISCO z Tartaka Sznaucer Olbrzym Czarny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
247 APRIL PEARL ESCUDO  Sznaucer Olbrzym Czarny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
248 MERY pod Radosną Lipą Sznaucer Olbrzym Czarny ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
249 PUMA z Tartaku Sznaucer Olbrzym Czarny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
250 APOS z Krainy Dolnej Odry Sznaucer Olbrzym Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
251 ULTRA z Grodu Książąt Pomorskich Sznaucer Olbrzym Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
252 TAJGA z Grodu Książąt Pomorskich Sznaucer Olbrzym Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
253 TOYA z Grodu Książąt Pomorskich Sznaucer Olbrzym Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
254 AL-LADYN Retman Sznaucer Średni Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
255 SATIR znad Ilanki Sznaucer Średni Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy
256 CHARLOTTA z Kosirskych hvozdu Sznaucer Średni Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal Zwycięzca Młodzieży, 
257 UNDINA Rus Top Rate Sznaucer Średni Pieprz-Sól ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
258 HOKAIDO  Tosa-Inu ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
259 Prima ZEFIR Airedale Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
260 VIRUS Bricassart Airedale Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
261 HEXA Equitana Airedale Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
262 PELA z Doliny Łopienki Airedale Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
263 ATLANTA Gajos Airedale Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
264 Prima KURARA Airedale Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
265 ARKADIUS El Halem American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
266 BASTER BROWN  American Staffordshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
267 NATAN Herezja American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 4, medal , 
268 QUICK DRAGON BLACK Florida American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
269 ADMIRAŁ z Ptaszkowego Sadu American Staffordshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
270 ARIOSTO z Ptaszkowego Sadu American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
271 COMSI Terierkowo American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 4, medal , 
272 BALTO Gold Bonzo American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC
273 BIG Duma Ewy American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
274 CABAR Gold Bonzo /FCI/ American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
275 APO Herezja American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, nie do oceny, Zwycięzca Rasy
276 Imperia Staff COLUMB American Staffordshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
277 CINDI Kobyla Góra American Staffordshire Terrier ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
278 Gang-Staff CHOCOLATE American Staffordshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
279 COSTA RICA Ag-Iw-Ar American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
280 DIELLE-ELEGANCE z Makdani American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
281 COLLIN Gold Bonzo FCI American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
282 DEMI  Kobyla Góra American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
283 SHIRLEY Władca Piekieł American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 4, medal , 
284 BRITTA Kobyla Góra American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
285 FELICJA z Borów Błękitnych American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
286 KLARA Klan Erolla American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
287 TRES Srebrny Krąg American Staffordshire Terrier ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
288 PICCOLO Volarius /FCI/ Australian Silky Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
289 DELHI Aplauz Australian Silky Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, 
290 NEGRI Chluba Oli Australian Silky Terrier ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
291 BROOKLYN Dziekanowska Polana Border Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
292 BENTHE von Sir Malcolms Erben Border Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
293 JENNA SMALL Zona Bulls Bulterier miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
294 SIMPLE CHOICE Jedi Bulterrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
295 JEDYNA TAKA Pullera Bulterrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
296 SHINED O'CONOR Buteo Bulterrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
297 KENNELL COLE-COC vom Smaragd Cairn Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
298 JIL-BE BOP vom Smaragd Cairn Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
299 BEA-TRIXI Marina Baltica Foksterier Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
300 ZUZANKA Gracjus Foksterier Szorstkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
301 BALERINA Gracjus Foksterier Szorstkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
302 RAMKA Gracjus Foksterier Szorstkowłosy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
303 CHAMPION CHARLONN Kni-York Irish Soft Coated Wheaten Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
304 FROLIK Fioletowa Magia Jack Russell Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
305 DEYZI Fioletowa Magia Jack Russell Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
306 TESA Łebskie Bory Niemiecki Terrier Myśliwski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
307 CRANBERRY N'CREAM Klein Darling's /FCI/ Norfolk Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
308 Rednock EMIR GREEN DOG Parson Russell Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
309 ODA Hultaj Terier Parson Russell Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
310 NICE STYLE of Sweet Surprise Parson Russell Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
311 ABBEY ROAD Bestimentos Staffordshire Bull Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
312 DORICA'S ZORRO THE DARK  Terier Australijski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
313 Inchicore CELTIC CRAKER Terier Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
314 LIN Kazabor Terier Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
315 MERRY DANCERS Bonnie Blaithin Terier Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
316 DEIDRE vom Hurtgenwald Terier Irlandzki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
317 CHARLY CHAPLIN Affabre Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
318 HAGRID Affabre Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
319 MILKY WAY Affabre Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
320 Ka-Miel PETER PAN Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
321 TOM ze Szkockiego Wzgórza Terier Szkocki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
322 ADA Iwola Terier Szkocki ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
323 Marland FLOREAS FORTUNA Terier Szkocki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
324 Ka-Miel TRYSIA-PYSIA Terier Szkocki ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 2, medal , 
325 MIDNIGHT LADY Lucky Star's Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
326 FRAJDA Zachełmianka Terier Szkocki ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
327 TAMATA ze Szkockiego Wzgórza Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
328 TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza Terier Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
329 BAJA od Filmara Terier Walijski ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
330 BONA znad Jeziora Dymno Terier Walijski ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 2, medal , 
331 GUCIO Kizos West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
332 JUMPING JACK FLASH WHITE HEADLINE'S West Highland White Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
333 GECI Romualdus West Highland White Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
334 ANVIL Medicus Veterinarius West Highland White Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
335 ARABELLA White Acant West Highland White Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
336 ALMA z Gryfińskiego Wzgórza West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 3, medal , 
337 GUCCI z Jumaru West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
338 NUTSHELL Fanbellina West Highland White Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
339 BIANKA od Miluchy West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
340 CHILI Sine Qua Non West Highland White Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
341 ALBION Pur Blanca West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
342 COROLLA B Jag-Sza West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 3, medal , 
343 HOFFY Mordor West Highland White Terrier ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 3, medal , 
344 Lucky Star's DAY DREAM West Highland White Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
345 FANTASTIC BOY Gra-Afra Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 6, medal , 
346 FASCINATION ANGEL Gra Afra Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 6, medal brązowy, 
347 MR.BOMBASTIC vom Haus English Cream Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 6, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
348 NARMER Quipo Yorkshire Terrier ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
349 OPIUM z Lubuskiej Wsi Yorkshire Terrier ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
350 QOCCLE'S YOURSONG  Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
351 MOVIE STAR of Padawi's Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
352 SWEET SHAGGY von Conny's Eck Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
353 AMI Palio Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 5, medal złoty, , CWC
354 COC LOCO YOREX  Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 5, medal brązowy, 
355 EAU-DE-VIE Bakarat Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 5, medal , 
356 NAPOLEON Jantarowa Fuga Yorkshire Terrier ocena doskonała, w konk. 5, medal , 
357 NOBEL Jantarowa Fuga Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 5, medal srebrny, 
358 TRIBUTE TO QUEEN'S BABY-TAZ Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
359 Shelewa's JULIUS Yorkshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
360 CARMEN ELEKTRA LAZURYT  Yorkshire Terrier ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
361 CASSANDRA Palio Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 9, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
362 CYRKONIA Aplauz Yorkshire Terrier ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
363 FAMOUS GRACE KELLY Gra-Afra Yorkshire Terrier ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
364 GRACJA Rodem z Pyrlandii Yorkshire Terrier ocena bardzo dobra, w konk. 9, medal , 
365 GRETA Solanus Yorkshire Terrier ocena bardzo dobra, w konk. 9, medal , 
366 ILUZJA Magiczna Gwiazda Yorkshire Terrier ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
367 INCI vom Oranienschlosschen Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 4 w konk. 9, medal , 
368 KAMEA Quipo Yorkshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
369 ODYSSEIA Bakarat Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 9, medal brązowy, 
370 BONI BLU-DIANA Świat Elfów Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
371 MY LADY von Conny's Eck Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
372 ALIS Palio Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 5, medal złoty, , CWC
373 ARABESKA Fry-Fry Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 5, medal srebrny, 
374 ATENA Perlista Yorkshire Terrier ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 5, medal , 
375 ENSA MANTHIQA Varius Canis Yorkshire Terrier ocena nie do oceny, medal ,  SUKA BEZ OCENY - GRYZIE
376 HANNELE SARI PAPATYA DAN  Yorkshire Terrier ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
377 SUSANA As-Sadake Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 5, medal brązowy, 
378 BEN vom Dorotheental Jamnik Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
379 ZINKA z Końskiego Raju Jamnik Długowłosy Króliczy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
380 FIFI Słodka Pysia Jamnik Długowłosy Króliczy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
381 FIKA Słodka Pysia Jamnik Długowłosy Króliczy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
382 LARRY Canis Venator Jamnik Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
383 MONSIEUR Basta Jamnik Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
384 BŁYSKOTKA Basta Jamnik Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
385 CLERY'S Canis Venator Jamnik Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
386 OH MY DARLING Catonium Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
387 CZANDOR Porażynianka Akita ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
388 AKIRO Tamura Akita ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
389 KHENZO Halne Wzgórze Akita ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
390 ABSYNT AM Merkambertaner Alaskan Malamute ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
391 Abotere's ADUNBI Basenji ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
392 Kokotambo's CHAPA CHAKA Basenji ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
393 FARIQUE-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek Basenji ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
394 HERE AND THERE Asiaczek Basenji ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
395 FELMERIA-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek Basenji ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
396 TINY T'PAM Bulldobas Basenji ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
397 A'BALLU  Chow-Chow-Czarne,Błękitne ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
398 SMOOTH JACKPOT of The Royal Club Chow-Chow-Rude ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
399 CHANG MAO z Reptowskiego Lasu Chow-Chow-Rude ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
400 BOSS Baśniowa Przystań Chow-Chow-Rude ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
401 Marwelon NALA Chow-Chow-Rude ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
402 GRETCHEN Mei-Lan Chow-Chow-Rude ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
403 SEMELA Bsiung-Kon Chow-Chow-Rude ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
404 ALMA znad Stobniczanki Chow-Chow-Rude ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
405 Marwelon MITZU Chow-Chow-Rude ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
406 FENIX NENANA  Karelski Pies na Niedżwiedzie ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
407 FAMA Wilczy Las Karelski Pies na Niedżwiedzie ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
408 EMIL z Reptowskiego Lasu Samoyed ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
409 ALI z Reptowskiego Lasu Samoyed ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
410 BROSHKA VAREK z Folwarku na Wartą Samoyed ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
411 AISHA z Reptowskiego Lasu Samoyed ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
412 AKI OF BONSAI Xandrina Shiba-Inu ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
413 CHIISATO av Enerhaugen Shiba-Inu ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
414 Arktogea BLACK WIZARD Siberian Husky ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
415 EREB spod Czerwonej Kokardy Siberian Husky ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
416 AMI Fast Paws Siberian Husky ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
417 OKRASA MY SWEET Zima Pólnocy Siberian Husky ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
418 PIĘKNA Eskimoski Domek Siberian Husky ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
419 SCARLET Abmirabils Siberian Husky ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
420 AZJA Nocny Wędrowiec Siberian Husky ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
421 DOBBI Dizy Szpic Mały-Kol.Wsp.(Pom.Wilcz) ocena dobra, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
422 AL CAPONE Aplauz Szpic Miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
423 DESPERADO Weinlinie Szpic Miniaturowy ocena dostateczna, lok. 1 w konk. 1, medal , 
424 Pronovias Phoenix PING-PONG Szpic Miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
425 TONIC Złote Gwiazdy Szkocji Szpic Miniaturowy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
426 BJORK von Bobo's Schnuffelnasen Szpic Miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal srebrny, , Zwycięzca Młodzieży
427 UCIECHA Aplauz Szpic Miniaturowy ocena dostateczna, lok. 1 w konk. 1, medal , 
428 ATOS od Janusów Basset Hound ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
429 CEZAR Niebieskooka Dusia Basset Hound ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
430 QUENTIN Moravia Bray Basset Hound ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Najlepszy pies w rasie
431 KORINA ORLENA Unita Basset Hound ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
432 ALMA Ro-Krza Basset Hound ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
433 DAVIDOV ENGLISH Matricaria Beagle ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
434 XAVERY Tel Quel Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
435 ENDURO Gwiazda Manhatanu Beagle ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
436 FRED-AMIGO z Borsuczej Nory Beagle ocena doskonała, lok. 4 w konk. 4, medal , 
437 RANDY Tel-Quel Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
438 SOPWITH CAMEL'S GOLDEN WINGS Beagle ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
439 EMBARGO Tel Quel Beagle ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
440 OB-LA-DI'S Appearance of Emmet Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
441 MIGOTKA Pomarszczony Czar Beagle ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
442 ALICE AT FESTINA Xandrina Beagle ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
443 COCA-LADY Gorzowska Panorama Beagle ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
444 O'LOU LOU Beagle Land Beagle ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 2, medal , 
445 Ginger AFERA Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
446 BOCELLA Gorzowska Panorama Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
447 FORTIBUS X-PANSE  Beagle ocena bez oceny, medal ,  PIES AGRESYWNY, NIE POZWALA NA SWOBODNE OGLĘDZINY
448 RULETKA Tel Quel Beagle ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
449 X-CITING Fortibus Beagle ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
450 Fortibus X-PERT AT KUNG FU Beagle ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
451 CHOCO MOUSSE Lacrima Christi Dalmatyńczyk ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
452 JAMAIKA von der Pikardie Dalmatyńczyk ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSATWĘ
453 HARMONY vom Schwarzen Berg Dalmatyńczyk ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
454 AGAT Goniec Zachodnio-Pomorski Gończy Polski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
455 AJAX Goniec Zachodnio-Pomorski Gończy Polski ocena bez oceny, medal ,  PIES AGRESYWNY, NIE POZWALA NA SWOBODNE OGLĘDZINY
456 CENTAR Czarny Tulipan Gończy Polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
457 MOCZAR Ziębowe Wzgórze Gończy Polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
458 ALFA Goniec Zachodniopomorski Gończy Polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
459 FRASZKA Goniec Pomorski Gończy Polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
460 LASZKA Ogarusy Ogar polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
461 DONNA E'MOBILE Podkołdernik Jadowity Petit Basset Griffon Vendeen ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
462 SOLO Długoucha Posokowiec Bawarski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
463 TUPET Hazba Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
464 CZOK z Wilczewskich Wydm Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
465 BIANKA Surowy Wzrok Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
466 ABRA z Doliny Dojcy Posokowiec Bawarski ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal , 
467 CERA z Wilczewskich Wydm Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
468 CZAJKA z Drawskiej Kniei Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
469 AXEL znad Ciurkadełka Posokowiec Hanowerski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
470 ARA Kaszubska Knieja Posokowiec Hanowerski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
471 SHANGANI THABO KIBURI  Rhodesian Ridgeback ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
472 RHUDI LUSAKA  Rhodesian Ridgeback ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
473 SAMANA Rod-Ridź Rhodesian Ridgeback ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
474 CATY  z Hovoran Pointer ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
475 VANILIA EXPRESS OF Magenta Seter Angielski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
476 Vicary's COCACABANA Seter Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
477 SIODA Aristokrat Seter Irlandzki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
478 GEORGIA GLOSSY Irlandy z Bajkowego Seter Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
479 GINA GIRL ABRA Irlandy z Bajkowego Seter Irlandzki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
480 SWEET DIERVILLA z Arislandu Seter Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
481 SHILLA SATURNII  Seter Irlandzki ocena , medal ,  NIE DPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
482 Hammonia's ENYAH Seter Irlandzki czerwono-biały ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
483 PAMINA von Trollhausen Seter Irlandzki czerwono-biały ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
484 YESTERDAY'S HERO MEGAN-TEALLY Seter Irlandzki czerwono-biały ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
485 AURA Venator Magnus Wyżeł Niemiecki Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
486 BAX Duma Kazana Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
487 AKSA Łowiska Wiernej Rzeki Wyżeł Weimarski Krótkowłosy ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
488 ARTA Tarnowskie Lasy Wyżeł Weimarski Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
489 MALINA z Bobięcińskieo Lasu Wyżeł Weimarski Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , mało obiecujący, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
490 REA Leśny Radar Wyżeł Weimarski Krótkowłosy ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
491 GRAND PRIX Catonium Ameryk. Cocker Spaniel-Kolor ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
492 TOP GUN Sylena /FCI/ Ameryk. Cocker Spaniel-Kolor ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
493 LORD Perseus Angielski Cocker Spaniel-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
494 SHOGUN Renmil Angielski Cocker Spaniel-Czarne ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
495 LINETTE Brakemon Angielski Cocker Spaniel-Czarne ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
496 ROSA Renmil Angielski Cocker Spaniel-Podpalane ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
497 JORDAN Stancocker Angielski Cocker Spaniel-Złote ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
498 CAHRISMA z Fuzberku Angielski Cocker Spaniel-Złote ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
499 GLITTERING JOY DARREM CANIS Angielski Springer Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
500 NAPOLEON GOLD DE LUX Work of Art Golden Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
501 WILIAM BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów Golden Retriever ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
502 BOND Cosmic Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
503 BONETTI Złoto Marty Golden Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
504 SONGOKAN Basileus Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy
505 ASTOR Gorzowska Tęcza Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 5, medal srebrny, 
506 CENT GOLDI z Farmy Molosów Golden Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 5, medal brązowy, 
507 LARY od Astrid Golden Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 5, medal , 
508 NEKTAR Sasquehqnna /FCI/ Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 5, medal złoty, , CWC
509 PASSAT Gorzowska Panorama Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 5, medal , 
510 ALFRED Complement Golden Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
511 Nunsbrook CHRISTPHER Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
512 GEMINI Volarius /FCI/ Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 6, medal , 
513 Catch the Wind JOHNBOY Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 6, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
514 NUGAT Gorzowska Panorama Golden Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 6, medal brązowy, 
515 OTTO ze Spalonego Młyna Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 6, medal , 
516 PRINCE POLO Sublimacja Golden Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 5, medal , 
517 AGENT Lorwet Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
518 Catch the Wind JUSTIN Golden Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
519 ARISTO Złota Oaza Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
520 SOKRATES Cave Canem Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
521 CHIARA Zimny Nosek Golden Retriever ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
522 BERTA LOYAL GOLD  Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
523 BESSY Złoto Marty Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 6, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
524 BRENDA Famus 03 Golden Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
525 COCA Gorzowska Tęcza Golden Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
526 FIONA Fabryka Championów Golden Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
527 LUNA Goldi Golden Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
528 SAZNIA Basileus Golden Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 6, medal brązowy, 
529 AMANDA Gorzowska Tęcza Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
530 KIR ROYAL Catch The Wind Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 6, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
531 MEGGI od Astrid Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
532 PATI Gorzowska Panorama Golden Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 6, medal , 
533 PRIMA DONNA Gorzowska Panorama Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 6, medal , 
534 RAFKA Lorwet Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 6, medal , 
535 BONNIE BLUE Gorzowska Tęcza Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
536 HAIDI od Astrid Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
537 HEIDI z Podjuskiej Panoramy Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
538 Complement INDRA Golden Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 9, medal , 
539 LENA Gorzowska Panorama Golden Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 9, medal brązowy, 
540 MOLLY-FANGIO z Bractwa Aurelii Golden Retriever ocena , medal ,  NIE DO OCENY, BEZ MOŻLIWOŚCI OCENY W RUCHU
541 NUTKA z Otchłani Mórz Golden Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 9, medal srebrny, 
542 PALOMA PICASSO Sublimacja Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 9, medal złoty, , CWC
543 SHAKIRA ze Złotego Podjazdu Golden Retriever ocena doskonała, w konk. 9, medal , 
544 Catch The Wind JAMIELEE Golden Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
545 ARMANI CASANOVA z Kłodawskiego Lasu Labrador Retriever ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
546 DONOVAN Rejtanówka Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal złoty, 
547 FIORD Sarracenia Labrador Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
548 AXEL Idusiowa Gawra Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 5, medal , 
549 DEEP WATER of Misty Dreams Labrador Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
550 GERONIMO Gorzowska Panorama Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 5, medal , 
551 GROG Gorzowska Panorama Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 5, medal , 
552 IVANHOE z Dębowego Raju Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 5, medal , 
553 ORAN IZI z Borowskich Stawów Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 5, medal , 
554 LEON Kociokwik Labrador Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
555 SANDO z Krywaldowej Koliby Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
556 BIRO Sabinowe Grody Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
557 ELF Obertasy Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
558 ICY Kociokwik Labrador Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
559 NIGER Bellus Labrador Retriever ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 4, medal , 
560 POSEJDON SOFOKLES PIORUN  Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, 
561 CANALETTO Herbu Zadora Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
562 DODA Lualaba Labrador Retriever ocena obiecujący, lok. 2 w konk. 2, medal , 
563 IMPRESJA Bellus Labrador Retriever ocena obiecujący, lok. 1 w konk. 2, medal , 
564 AJA Iidusiowa Gawra Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 6, medal , 
565 GAMA Gorzowska Panorama Labrador Retriever ocena doskonała, w konk. 6, medal , 
566 KINGA JONA z Krywaldowej Koliby Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 6, medal brązowy, 
567 LEILA Kociokwik Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 6, medal , 
568 MAGNOLIA Górska Fantazja Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 6, medal srebrny, 
569 NICOL Sable Blues Labrador Retriever ocena doskonała, w konk. 8, medal , 
570 PRIMA Wołczkowa Górka Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 6, medal złoty, 
571 At Five O'Clock BLACKBERRY Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 8, medal srebrny, 
572 DORA Moonlight Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 8, medal , 
573 DULCYNEA Sarracenia Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 8, medal , 
574 Heatherbourne LADY JANE Labrador Retriever ocena doskonała, w konk. 8, medal , 
575 LOBELIA Górska Fantazja Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 8, medal złoty, , CWC
576 TEKLA Niewierskie Łąki Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 8, medal , 
577 UNCOMMON JOY OF TINTAGEL WINDS Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 8, medal brązowy, 
578 AFRA ze Srebrnej Łąki Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 4 w konk. 11, medal , 
579 AISZA ze Srebrnej Łąki Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
580 BETA z Niechorskiego Klifu Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 3 w konk. 11, medal brązowy, 
581 BLANKA Sabinowe Grody Labrador Retriever ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
582 BONA Krajeńskie Lasy Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
583 ERKA od Witoldów Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
584 GALA LILLY Makowe Podwórko Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
585 GIGA TWIGGY Makowe Podwórko Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
586 MEGA Radosne Dni Labrador Retriever ocena doskonała, w konk. 11, medal , 
587 RIKA INA z Krywaldowej Koliby Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 2 w konk. 11, medal srebrny, 
588 TA TU Niewierskie Łąki Labrador Retriever ocena bardzo dobra, w konk. 11, medal , 
589 ZŁOTOWŁOSA Górska Fantazja Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 11, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
590 JAGNA ERNA z Krywaldowej Koliby Labrador Retriever ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal srebrny, , CWC
591 SATENE Samhain Płochacz niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
592 ALMA Błażejowa Sfora Płochacz niemiecki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
593 Tajmadoran TIRANO Portugalski Pies Dowodny ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
594 Parisada FADA Portugalski Pies Dowodny ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
595 BEACH HUNTER'S BRENDA  Springer Spaniel Walijski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
596 OLIVIA Ewabo Boston Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, 
597 ZORA Zico Box Boston Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
598 KASIORKA Fer-Nor Boston Terrier ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
599 PLATON Gorzowska Panorama Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
600 DETAL Pro Publico Bono Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, 
601 ERAN z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
602 FIDO Zulga Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
603 FRANK Zulga Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
604 ILIA IMPREZOWICZ 100 Pociech Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 4 w konk. 4, medal , 
605 IVO Admiror Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
606 DODA z Cocolandu Buldog Francuski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
607 BIMBA An-Ro-Ge Buldog Francuski ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 5, medal , 
608 ERSSI Srdce Evropy Buldog Francuski ocena bardzo dobra, w konk. 5, medal , 
609 LARA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 5, medal srebrny, 
610 LIVIA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 5, medal brązowy, 
611 POLA z Bartoszowej Zagrody Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 5, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
612 DIANA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, 
613 DUNIA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
614 ERNA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
615 DARLA Duma Bojarów Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
616 DONA z Piotrowego Sadu Buldog Francuski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
617 GRETA-ALISA It'ssverana Buldog Francuski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
618 FREDI Ultima Ratio Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
619 DREAM BOY SAMMY vom Hindor Haus Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
620 Leelyn POK'EMON Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
621 ANASTASIA Deep Forest Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
622 KATINKA Du Chateau Noblesse Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
623 MAATI Tandem Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC
624 MAXI Łatek Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
625 MEGI Dobry Rok Cavalier King Charles Spaniel ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
626 KISS ME KATE Du Chateau Noblesse Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
627 SJAKIRA v.h. Lamslag Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
628 ALLEGRA FIRE'N ICE  Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
629 EMELY vom Hindor-Haus Cavalier King Charles Spaniel ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
630 GABI-GOLD Mała a Cieszy Chihuahua Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
631 HELLEN II Uśmiech Szkota Chihuahua Długowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
632 JAMAL od Dvou Orechu Chin japoński ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
633 OLINEK Rossini Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
634 SPHINX Sub-O-Divo /FCI/ Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
635 Oriental Jokes UNLIMITED EDITION Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
636 ŁESKA Rossini Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
637 BARBIE Chrustowianki Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, 
638 INES ROSSINI  Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
639 Kashi KISS THE BOYS Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
640 RUSAŁKA RAYA Favonius Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
641 Oriental Jokes TIME TO TIME Chiński Grzywacz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
642 TRIPLE CHOC BROWNIE Azurowa Amhara /FCI/ Lhasa Apso ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
643 Kij Tschung Tschung VEDANI VAJU Lhasa Apso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Młodzieży
644 Ti La Shu HONEY MOON Lhasa Apso ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Wystawy
645 Disneyland's YES MY STORY MAKER Lwi Piesek ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Rasy
646 Disneyland's XANADU-ONE MOMENT IN TIME Lwi Piesek ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
647 CHICO of Scalnitas Maltańczyk ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
648 ASHLEY WHITE BUTTERFLY Flames of Love Maltańczyk ocena bardzo dobra, lok. 1 w konk. 1, medal , 
649 ATTRACTIVE FINESSE FAVOURITE Flames of Love Maltańczyk ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
650 Sasquehanna FCI NOT BAD BOY Mops ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 2, medal , 
651 SMYK Płowy Ornament Mops ocena obiecujący, lok. 2 w konk. 2, medal , 
652 ARES Foremka Mops ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
653 FRAGILE FARRAT Mira Canis Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , CWC, Zwycięzca Młodzieży
654 NATANIEL Astarte Gold Mops ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 3, medal , 
655 ANATOL Iris Ureus Mops ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
656 ANTEUSZ Eternal Mops ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 4, medal , 
657 BROK znad Stobniczanki Mops ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
658 SATYR Tel Quel Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, 
659 K'LOTOS-LAMA Sympatia Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
660 KOKOS Sasquehanna Mops ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
661 Sasquehanna SHEFFIELD FOREVER Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
662 AZANA Herbu Elster Mops ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
663 BLANCA Świat w Miniaturze Mops ocena bardzo dobra, lok. 3 w konk. 4, medal , 
664 DIANA Astarte Gold Mops ocena bardzo dobra, lok. 4 w konk. 4, medal , 
665 FIONA POMARSZCZONY CZAR Mira Canis Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, 
666 WITAMINKA z Kożuszek Mops ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
667 A-BURSZTYNKA POMARSZCZONY CZAR Happy Bajbak Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
668 ASSAI Psia Frajda Mops ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
669 BIJOU-DI-DI od Wilmy Mops ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal brązowy, 
670 ARIA od Wilmy Mops ocena bardzo dobra, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
671 ŁU Tayekuna Mops ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, 
672 Benjamin Dombo's JO JO MY LOVELY PAPS Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Młodzieży
673 Benjamin Dombo's IDEFIX THE MAGIC DOG Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
674 Ring-Jorden's EMANUEL OF FILUE Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
675 ANCK-SU-NAMUN ANGEL  Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
676 DONNA DELICJA Pakolandia Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
677 Benjamin Dumbo's HEAT QUEEN OF DEBBY Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
678 Benjamin Dumbo's ENERGY QUEEN Spanile Kontynentalny miniaturowy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
679 le Papillon TOPELINA Pudel Duży-Srebrny,Apricot ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
680 MAGNUM Miljan Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
681 JOLLY-JOKER aus dem Schneckenhaus Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
682 KSIĘŻNICZKA PRZYPŁYWÓW Jantarowa Fuga Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
683 JEKATERINA Jnatarowa Fuga Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
684 KRÓLOWA BONA Jantarowa Fuga Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
685 NELE of Dreaming Wonder /FCI/ Pudel Średni-Czarny,Biały,Brąz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
686 MISS LULU of Dreaming Wonder Pudel Średni-Czarny,Biały,Brąz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
687 SALI Borsucza Zagroda Pudel Miniatura-Biał.Czar.Brąz ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
688 BLACK BOY COCA Bast Shih-Tzu ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
689 ADAMARIA Adamaria Shih-Tzu ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Rasy
690 EXCLUSIVE Alikana Shih-Tzu ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
691 BRANDY GRANG Hajan Polonia/FCI/ Shih-Tzu ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal srebrny, , CWC
692 OCARINA Acte Shih-Tzu ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
693 Ti La Shu FLOYD FOSHAN Terier Tybetański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
694 Atisha's MAGIC TI LA SHU Terier Tybetański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
695 Ti La Shu GOOD AS KALIFHA Terier Tybetański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
696 SINDY Bursztynowa Bona Charcik Włoski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
697 RAMADI Shams-on Nahar Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
698 SPIDERMAN Risa Chan's Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
699 Adshanta BROKEN BANG Chart Afgański ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
700 HAFFRON El Corrado's Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
701 BODHI-KHAN al Ghazi Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
702 NOMAD Risa Chan's Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
703 BLUE SKY Bafirjan Chart Afgański ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
704 DJINI El Gran Matador Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
705 DONNA GOLEA El Gran Matador Chart Afgański ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
706 KIOKO El Corrado's Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
707 Adshanta BORN A PRESTIGE LADY Chart Afgański ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
708 VEERAL-DEVI-RAJA Shams-an-Nahar Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
709 HASHAKI von Katwiga Chart Afgański ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
710 Golea's NOW OR NEVER Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
711 YASANI-IRANA Shams-an-Nahar Chart Afgański ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
712 BEHEMOT Arcturus Chart Polski ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
713 BOGINKA Arcturus Chart Polski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
714 ALVARO Leśna Gala Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 3, medal srebrny, 
715 ASTON Leśna Gala Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 3, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
716 BOYAR Daw-Mar Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 3 w konk. 3, medal brązowy, 
717 JARD Stepowy Goniec Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
718 ATUTOWY AS Polot Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
719 ABERA Leśna Gala Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , Zwycięzca Młodzieży
720 Ćma Gaja BILANS Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie
721 VIKTORIA MISTY Blue River Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
722 WONNA WIOSNA Stepowy Goniec Chart Rosyjski ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
723 REALIST von der Oelmuhle Chart Szkocki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
724 ANGIE Festina Chart Szkocki ocena , medal ,  NIE DOPROWADZONO PSA NA WYSTAWĘ
725 CALIFORNIA DREAM BOY Benghazi's Greyhound ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie, Zwycięzca Rasy
726 FRENDILY Risa Chan's Whippet ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
727 Dark Mystic's MARAUDER Wilczarz Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC, Najlepszy pies w rasie
728 TIBERE of Steaffonloyd Wilczarz Irlandzki ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
729 BIDOU vom Elsengrund Wilczarz Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC
730 ULA iz  Volshebnogo Lesa Wilczarz Irlandzki ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie, Zwycięzca Rasy
731 MARIHUANA vom Haus Enlish Cream Yorkshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 9, medal srebrny, 
732 LIDER z Wyspy Bolko American Staffordshire Terrier ocena wybitnie obiecujący, lok. 1 w konk. 1, medal , 
733 DIXON Ewimark Rakownia American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
734 BLUE LARRY Ewimark Rakownia American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 4, medal złoty, , CWC
735 CZUBAJ CHAN Gold Bonzo /FCI/ American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 4, medal srebrny, 
736 GOLD BONZO Kuba Rozpruwacz American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 2 w konk. 2, medal srebrny, 
737 CARESS Gold Bonzo /FCI/ American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 3 w konk. 4, medal brązowy, 
738 ASTA Gold Bonzo /FCI/ American Staffordshire Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
739 FIGA Śląska Klasa Border Terrier ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
740 WEGA Wan-Hen Jamnik Krótkowłosy ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, 
741 BOND z Jaśminowej Ulicy Posokowiec Bawarski ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
742 SERENGETI ROCK ON TO KOKOJAMBO Basenji ocena doskonała, lok. 1 w konk. 2, medal złoty, , CWC
743 KOKOJAMBO'S AALI ASALI  Basenji ocena doskonała, lok. 1 w konk. 1, medal złoty, , CWC, Najlepsza suka w rasie