Związek Kynologiczny: władze, regulaminy, przepisy



Zanim zapytasz, przeczytaj:

Regulaminy, druki i formularze;
Druk potrzebny do wypełnienia podania o rodowód exportowy:



Zarząd oddziału Gorzów Wlkp:

Lisowski Andrzej przewodniczący Zarządu
Szostak Janina z-ca d/s hodowlanych
Tomasz Kuszyk z-ca d/s organizacyjnych
Karolina Luiza Małolepszy sekretarz
Małgorzata Dawidowicz skarbnik
Alina Hajdasz członek
Kinga Fabisiak członek



Komisja Rewizyjna:

Jerzy Baczkowski przewodniczący
Andrzej Smukała z-ca przewodniczącego
Marta Chałada członek


Sąd Koleżeński:

Joanna Głogowska Przewodnicząca
Monika Frątczak z-ca Przewodniczącej
Grzegorz Miron z-ca Przewodniczącej
Michał Faściszewski członek
Marcin Szymanek członek


Rzecznik Dyscyplinarny:

Danuta Freiherr

Komisja Szkolenia:

Kinga Fabisiak przewodnicząca
Wiesław Słotwiński z-ca przewodniczącej


Sędziowie Kynologiczni:

Tomasz Kuszyk sędzia międzynarodowy Grupa X FCI,
sędzia krajowy Grupa V FCI, sędzia konkursu Młody Prezenter.
Karolina Szymanek sędzia krajowy - molosy typu górskiego, molosy
(bez bokserów, rottweilerów)


Asystenci Kynologiczni:

Sylwia Sobolewska, Grupa VII
Aneta Sauter, Grupa III - teriery z wyłączeniem typu bull
Bogusława Tymszan, Młody Prezenter oraz Grupa III sekcja 2 i 4


Oddziałowa komisja hodowlana:

Szostak Janina(przewodniczący, e-mail: klaudia1360@wp.pl)

Dyżury kierowników sekcji:

SEKCJA I - Grupa I(owczarki niemieckie)
Słotwiński Wiesław (biuro@kynologia.gorzow.pl)
Wszystkie piątki m-c od godz. 17 00

SEKCJA II - Grupa II
Karolina Szymanek - molosy typ dogowaty (e-mail: karolina.szymanek@gmail.com)
Pierwszy piątek m-c od godz. 17 00

Kinga Fabisiak – molosy typ górski (e-mail: imperial.eriador@op.pl)
Trzeci poniedziałek m-c od godz. 17 00

Andrzej Krawczyk – kierownik pinczery i sznaucery (tel. 957202463)
Wszystkie piątki m-c od godz. 17 00



SEKCJA III - Grupa III (z wyłączeniem yorkshire terierów)
Monika Paszczuk
pierwszy i trzeci poniedziałek m-c od godz. 17 00


SEKCJA IV - Grupa VI
Aurelia Szkatuła – kierownik (maricolomiracle@gmail.com)
Trzeci poniedziałek m-c od godz. 16 00


SEKCJA V – Grupa VI
Małgorzata Dawidowicz - kierownik (e-mail: goska1008@wp.pl)
Ostatni piątek m-c od godz. 16 00 do 17 00


SEKCJA VI - Grupa VII
Sylwia Sobolewska (e-mail: sylrwia@wp.pl)
Drugi poniedziałek m-ca od 16 00 do 17 00

SEKCJA VII - Grupa VIII
Janina Szostak – kierownik (e-mail e-mail: klaudia1360@wp.pl)
Ostatni poniedziałek m-c od godz. 16 00

SEKCJA VIII - Grupa IX
Alina Hajdasz - za wyjątkiem małych molosów oraz yorkshire teriery (jantarowafuga@op.pl)
Ostatni piątek m-c od godz. 16 00

Karolina Luiza Małolepszy – małe molosy (klm.biuro@op.pl)
Trzeci poniedziałek m-c od godz. 16 00

SEKCJA IX - Grupa V, Grupa X
Tomasz Kuszyk - kierownik (e-mail: amster@poczta.fm)
Drugi poniedziałek m-c od 16 00










Związek | Regulaminy | Oddziały | Wystawy | Szczenięta | Championy | Reproduktory | Kontakt
Stronę odwiedziło: 13347 gości, dzisiaj: (2017-09-26) 4 , wczoraj: (2017-09-25) 116.
admin