GORZÓW Wlkp. 04.07.2010 42 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH


Aktualne informacje o wystawie:


Młody Prezenter:

Grupa Młodsza:





Grupa Starsza:





Finał:





Najpiękniejsze Baby Wystawy

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Lokata 1. Sznaucer Olbrzym Czarny FRANCOISE Dyas Poland (wł. Andrzej Grabałowski)
Lokata 2. Siberian Husky Winter Melody ONCE UPON A TIME (wł. Ewa Górska & Joe Luis Gomez Sanchez)
Lokata 3. Bouvier des Flandres CHUCHO TOPLIWE HOT CZUMA Canis Absolutu (wł. Małgorzata Dębowska)
Lokata 4. 497




Najpiękniejsze Szczenię Wystawy

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Lokata 1. West Highland White Terrier PETIT ETOILE A PARTIR de Voldemort (wł. Maciej Kąkol)
Lokata 2. Siberian Husky G.I.JANE Galladria Novitaris (wł. Agata Włodarska-Pyskło)
Lokata 3. Beagle JAMAIA SUN Simpatica PS (wł. Magdalena Olech)
Lokata 4. Jamnik Krótkowłosy Standard ZORAN-CZUK Hodowla Muślinów (wł. Anna Kędziora)




Najpiękniejszy Junior Wystawy

Sędzia: Monika Kuriata-Okarmus

Lokata 1. Rhodesian Ridgeback EZE Dymaczewska Kraina (wł. Krzysztof Pańczyk)
Lokata 2. Doberman GIANNA NANNINI Elite House (wł. Sahar & Jennifer Beck)
Lokata 3. Spaniel Kontynentalny Miniaturowy MAN OF MYSTERY vom Salamandertal (wł. Danuta Helmen)
Lokata 4. Owczarek Szkocki Długowłosy Malouine's THE MIRACLE (wł. Marina Wienbrack)




Najpiękniejszy Weteran Wystawy

Sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło

Lokata 1. Sznaucer Olbrzym Czarny ROKSANA Hajo Merita (wł. A.R. Hajko)
Lokata 2. Terier Szkocki TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza (wł. Dominika Kubisz)
Lokata 3. Owczarek Australijski Typ Amerykański Carolina Calais ROYAL Ravel (wł. Stefanie Bittner)
Lokata 4. American Staffordshire Terrier ASTA Gold Bonzo (wł. Krzysztof & Aleksandra Janiccy)




Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Lokata 1. Gończy Polski CYNGIEL Kłusująca Sfora (wł. Anna Stępniak)
Lokata 2. Chart Polski SMUKŁA TELIMENA Polot (wł. Janusz Żerebecki)
Lokata 3. Polski Owczarek Nizinny IMPULS z Norblińskiej Doliny (wł. Iwona Wojciechowska)
Lokata 4. Ogar Polski JOTEK z Jaśminowej Ulicy (wł. Elżbieta Wozińska)




Najpiękniejsza Grupa Hodowlana

Sędzia: Andrzej Pławiński

Lokata 1. Terier Szkocki Hodowla "ze Szkockiego Wzgórza" Wł. Kubisz Dominika
Lokata 2. Mops Hodowla "Pomarszczony Czar" Wł. Jolanta Walczak
Lokata 3. Beagle Hodowla "Adekatos Poland" Wł. Tomasz Sławik




Najpiękniejsza Para Hodowlana

Sędzia: Małgorzata Lorenc

Lokata 1. Golden Retriever LALUŚ Adekatos Poland & KROPKA Adekatos Poland Wł. Tomasz Sławik
Lokata 2. Mops METEORYT Pomarszczony Czar & ABBA Pomarszczony Czar Wł. Jolanta Walczak
Lokata 3. West Highland White Terier Ashgate ENONIUS & GEMMA Daisy Club Wł. Brygida Napierała-Toboła
Lokata 4. Beagle Alotorius OLD GLORY PACEMAKER & CZIKA Adekatos Poland Wł. Tomasz Sławik




Zwycięzca Grupy I

Sędzia: Andrzej Tyburczyk

Lokata 1. Owczarek Szkocki Długowłosy Malouine's THE MIRACLE Wł. Marina Wienbrack
Lokata 2. Biały Owczarek Szwajcarski Horsebo TWIX Wł. Katarzyna Jaskulska
Lokata 3. Bouvier des Flandres YVONNE z Grodu Książąt Pomorskich Wł. Ewa Krywan
Lokata 4. Polski Owczarek Nizinny IMPULS z Norblińskiej Doliny Wł. Iwona Wojciechowska




Zwycięzca Grupy II

Sędzia: Marek Maciej Bork-Grabkowski

Lokata 1. Duży Szwajcarski Pies Pasterski DEACON Mumuru Wł. Agata Lewandowska & Maciej Łazar
Lokata 2. Rottweiler ZETA Catani Wł. Iwona Guzowska
Lokata 3. Dog Niemiecki (Arlekin, Czarny) WILSON Amino Perro Wł. Andrzej Czarnecki
Lokata 4. Czarny Terier Malahovskaya PREMIERA Wł. Paweł Kwiatkowski




Zwycięzca Grupy III

Sędzia: Andrzej Pławiński

Lokata 1. Bulterrier SACRET PASSION Ewimark Rakownia Wł. Marek Wojciechowski
Lokata 2. American Staffordshire Terrier LBC ROCK'NROLL Lesoto Wł. Dariusz Adam
Lokata 3. Terier Szkocki TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza Wł. Dominika Kubisz
Lokata 4. Irish Soft Coated Wheaten Terier Never Lasting's NO LIMITS Wł. Swenja Nasse




Zwycięzca Grupy IV

Sędzia: Paweł Osak

Lokata 1. Jamnik Krótkowłosy Standard MIGOTKA z Dachu Wł. Hanna Maniewska
Lokata 2. Jamnik Długowłosy Miniaturowy GERRIE von Damsmuehle Wł. Thomas Riedel
Lokata 3. Jamnik Długowłosy Króliczy COCO CHANEM Poklad Inku Wł. Adam Janowski




Zwycięzca Grupy V

Sędzia: Małgorzata Lorenc

Lokata 1. Akita Amerykańska Jazgarz MAD MAX Wł. Paweł Watral
Lokata 2. Siberian Husky Winter Melody TALK ABOUT ME Wł. Ewa Górska & Jose Luis Gomes Sanchez
Lokata 3. Alaskan Malamute Aluk's ANTARCTIC EXPLORER AT MONIKOON WŁ. Izabela Nawrocka Lokata 4.




Zwycięzca Grupy VI

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Lokata 1. Dalmatyńczyk UNION JACK vom Gramzower Kloster P. & J. Rotsch
Lokata 2. Rhodesian Ridgeback EZA Dymaczewska Kraina Krzysztof Pańczyk
Lokata 3. Gończy Polski CYNGIEL Kłusująca Sfora Wł. Anna Stępniak
Lokata 4. Beagle Alotorius OLD GLORY PACEMAKER AT ADEKATO Wł. Tomasz Sławik




Zwycięzca Grupy VII

Sędzia: Małgorzata Lorenc

Lokata 1. Seter Irlandzki Vicarys FANCYTHAT Wł. Yvonne Hill-Decoster
Lokata 2. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy CYTRUS Teogonia Black Wł. Katarzyna Dalke
Lokata 3. Seter Angielski ADVENTURE-PAULINA Charming Vagabonds Tanja Pankotsch
Lokata 4. Wyżeł Włoski Krótkowłosy ASTERIX z Polany Kłapouchego Wł. Marta Osypińska




Zwycięzca Grupy VIII

Sędzia: Maciej Wytyk

Lokata 1. Cocker Spaniel Angielski Merry Cocktails EMBLEM Wł. Irmina Lozia
Lokata 2. Golden Retriever Balic Gulden Star Aniel OF HORMONY Wł. Michał Tuliszewski
Lokata 3. Springer Spaniel Angielski Linmoor BACK ON TRACK Wł. Katarzyna Książek
Lokata 4. Cocker Spaniel Amerykański JUST JAZZ Catonium Wł. Waldemar Prusak




Zwycięzca Grupy IX

Sędzia: Marzena Kaca-Bibrich

Lokata 1. Terier Tybetański Ti Ls Shu UNITED MAGIC COLOURS Katja & Sabine Rauhut
Lokata 2. Shih-Tzu BELMONDO Merlot Wł. Tomasz Misiuk
Lokata 3. Pudel Toy SARA Szemrowiecki Dworek Wł. Małgorzata & Krzysztof Kwapisz
Lokata 4. Spaniel Kontynentalny Miniaturowy MAN OF MYSTERY vom Salamandertal Wł. Danuta Helmen




Zwycięzca Grupy X

Sędzia: Hanna Woźna-Gil

Lokata 1. Chart Polski SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa Wł. Janusz Żerebecki
Lokata 2. Chart Afgański Padparadscha's Brisbane BEACH BOY Wł. Block
Lokata 3. Chart Rosyjski Bilans IT'S INCREDIBLE Wł. Tomasz Kuszyk
Lokata 4. Chart Afrykański Azawakh CHEBIR de Nulle Part Ailleurs WŁ. Lidia Skorupińska




Najpiękniejszy Pies Oddziału Gorzów

Sędzia: Małgorzata Lorenc

Lokata 1. Akita Amerykańska Jazgarz MAD MAX Wł. Paweł Watral
Lokata 2. Kerry Blue Terrier DEMI Błękitna Hawana Wł. Aleksandra Paszczuk
Lokata 3. Owczarek Australijski Typ Amerykański A BLUE STAR of Crystal Lake Wł. Janina Szostak
Lokata 4. Whippet FROSTY BIRTHDAY Born To Love Wł. Waldemar Senyszyn




BEST IN SHOW

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz

Lokata 1. Terier Tybetański Ti Ls Shu UNITED MAGIC COLOURS Katja & Sabine Rauhut
Lokata 2. Dalmatyńczyk UNION JACK vom Gramzower Kloster P. & J. Rotsch
Lokata 3. Jamnik Krótkowłosy Standard MIGOTKA z Dachu Wł. Hanna Maniewska
Lokata 4. Akita Amerykańska Jazgarz MAD MAX Wł. Paweł Watral





Zdjęcia w dużej rozdzielczości i fotoreportaż z wystawy - kliknij tu



Związek | Regulaminy | Oddziały | Wystawy | Szczenięta | Championy | Reproduktory | Kontakt
Stronę odwiedziło: 11407 gości, dzisiaj: (2018-05-22) 41 , wczoraj: (2018-05-21) 34.
admin