GORZÓW Wlkp. 03.07.2011 43 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH


Konkurencje finałowe:




Młody Prezenter - Finał - Grupa Młodsza
sędzia: Dorota Witkowska

1 Bunikowska Julia
2 Szulżycka Kornelia
3 Mazur Hanna
4 Nowak Agata



Młody Prezenter - Finał - Grupa Starsza
sędzia: Dorota Witkowska

1 Rudzik Denis
2 Tymczak Małgorzata
3 Kurlej Żaneta
4 Wilczewska Agata



Młody Prezenter - Finał - Zwycięzca Dnia
sędzia: Dorota Witkowska

1 Rudzik Denis
2 Bunikowska Julia



Najpiękniejsze Baby Wystawy

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 Akita Amerykańska - RED ROZENE Lord of Date's Inheritance wł. Kathleen Fleck [D]
2 Siberian Husky - GENTLEMEN of Cool Water wł. Beata Jasińska [PL]
3 Whippet - ANNABELLA ROSA GHEORGHINIA wł. Rafał Wojdyła & Tomasz Kuszyk [PL]
4 West Highland Terrier - VICTORIEUX A PARTIR de Voldemort wł. Beata Winowicz [PL]



Najpiękniejsze Szczenię Wystawy
sędzia: Dorota Witkowska

1 Bulterrier Miniaturowy - DEIL Ewimark Rakownia wł. Marek Wojciechowski [PL]
2 Siberian Husky - ICE KING Galladria Novitaris wł. Agata Włodarska-Pyskło [PL]
3 Mastif Tybetański - TENZIN KIPU Tybetan Dream wł. Beata Bieszka [PL]
4 Parson Russell Terrier - REAL KUNG FU PANDA Equus wł. Agnieszka Wasiukiewicz [PL]



Najpiękniejszy Junior Wystawy
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 Akita Amerykańska - PREZES Amakita wł. Jolanta Grabińska [PL]
2 Polski Owczarek Nizinny - ZAGŁOBA z Hogwartu wł. Tomasz Wielich [PL]
3 Owczarek Szkocki Długowłosy - Double Scotch GOLD EDWARD CULLEN wł. Aleksandra Lubaszka [PL]
4 Beagle - Absolutely Spotless LORD wł. Ilya Krayushkin [RUS]



Najpiękniejszy Weteran Wystawy
sędzia: Dorota Witkowska

1 Czarny Terrier - IGOR Iwola wł. Lubomir Borochowski [PL]
2 Polski Owczarek Nizinny - NIWA z Psiego Raju wł. Janusz Żerebecki [PL]
3 Siberian Husky - SONORA de Ciukci wł. Hanna Świercz [PL]
4 Papillon - Zkarabi's HEADLINE wł. Fam. Weber [D]



Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 Ogar Polski - WIERNY Ogarusy wł. Małgorzata Musiałowska [PL]
2 Chart Polski - SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa wł. Janusz Żerebecki [PL]
3 Polski Owczarek Nizinny - NIWA z Psiego Raju wł. Janusz Żerebecki [PL]
4 Owczarek Podhalański - ISKRA Nutrena wł. Maksymilian Rybczyński [PL]



Grupa Hodowlana
sędzia: Dorota Witkowska

1 Terriery Szkockie - hodowla Black Talisman - Małgorzata Przywecka
2 Duże Szwajcarskie Psy Pasterskie - hodowla Lubuski Opiekun - Lewandowska Agata & Łazar Maciej
3 Border Collie - hodowla True Story - Marta Rohde

Para Hodowlana
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 Siberian Husky - CASINO ROYALE of Cool Water & EXTRAVAGANCE of Cool Water wł. Jasiński Dariusz
2 Shih Tzu - BELMONDO Merlot & CLEOPATRA Merlot wł. Misuk Tomasz
3 Maltańczyk - SUPER HERO Forussi & DECORA DIGNA Fagremi wł. Fabisiak Eugeniusz
4 Czarny Terrier Rosyjski - TOTILAS BOYARIN Black Paradise Polonica & TOSA BOYARIN Black Paradise Polonica wł. Krawcewicz Irena



Zwycięzca Grupy I
sędzia: Urszula Charytonik

1 Bouvier des Flandres - ZABEL z Grodu Książąt Pomorskich wł. Ewa Krywan [PL]
2 Owczarek Szkocki Długowłosy - COCO CHANEL De La Chapelle Aux Aubres wł. Stina Hansen & John Bjerringgaard [DK]
3 Owczarek Australijski (Typ Amerykański) - ELBRUS Gorzowska Panorama wł. Janina Szostak [PL]
4 Owczarek Belgijski Groenendael - KARDUNA La Componella - Joanna Ignor [PL]



Zwycięzca Grupy II
sędzia: Anna Chlebek

1 Nowofundland - Belissimo vom Versetal wł. Elfriede Vrosch & Elfriede Leuchtenberg [D]
2 Rottweiler - SATO Dor-Gladiator wł. Mirka Mulawa [PL]
3 Shar-Pei - FUEGO ROJO Thi-Hi wł. Teresa Nyga [PL]
4 Mastif Tybetański - BA-SHA NAMLANG Laspro wł. Monika Jaroszewska [PL]



Zwycięzca Grupy III
sędzia: Jarosław Grunt

1 Yorkshire Terrier - Camparis MISTER GERMANY wł. Marina Forte & Markus Ackermann [D]
2 West Highland White Terrier - U ARE MY MAD GIRL from Voldemort wł. Aneta Szulżycka [PL]
3 Airedale Terrier - Gingerdream BOND'S GIRL wł. Karolina Gonerka-Wites [PL]
4 Bullterrier Miniaturowy - WHITE MERY MARYNIAX Ewimark Rakownia wł. Marek Maryniak [PL]



Zwycięzca Grupy IV
sędzia: Dorota Witkowska

1 Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy - Alpheratz DON RODRIGO wł. Bogusław Chałupa [PL]
2 Jamnik Długowłosy Miniaturowy - GERRIE von Damsmuehle wł. Thomas Riedel [D]
3 Jamnik Szosrtkowłosy Króliczy - BAZYLIA Arpedżio wł. Dorota Czaplicka [PL]
4 Jamnik Długowłosy Standardowy - Petmari-Sillber SLAVA wł. T. Petrushinets [D]



Zwycięzca Grupy V
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

1 Samoyed - Makesi's ACAIZA OF JOEY wł. Malene Bjerregaard [DK]
2 Akita Amerykańska - PREZES Amakita wł. Jolanta Grabińska [PL]
3 Siberian Husky - OMENA D.B. Arctic wł. Beata Jasińska
4 Pomeranian - TEQUILA Now-Gar wł. Paweł Miarka [PL]



Zwycięzca Grupy VI
sędzia: Dorota Witkowska

1 Beagle - Absolutely Spotless LORD wł. Ilya Krayushkin [RUS]
2 Dalmatyńczyk - Dolce Vita's BALKO wł. Ina Rademacher [D]
3 Rhodesian Ridgeback - BARMANI Sadikifii wł. Eileen Zajonc [D]
4 Basset Hound - CARTIER'S SON I. Prdlavka WŁ. Agnieszka Starek [PL]



Zwycięzca Grupy VII
sędzia: Agnieszka Wykner

1 Seter Angielski - VENECIA Silver Fog wł. Tanja Pankotsch [D]
2 Seter Irlandzki - NAUGHTY BUT NICE Diervilla wł. Bogusław Chałupa [PL]
3 Wyżeł Weimarski Krótkowłosy - JANTAR After Ishtar wł. Izabella Porawska [PL]
4 Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy - GROK z Koszanowa wł. Witold Jójka [PL]


Zwycięzca Grupy VIII
sędzia: Renata Niklasiewicz

1 Labrador Retriever - SECRET GIRL Kociokwik wł. Małgorzata Osuch & Przemysław Osuch [PL]
2 Golden Retriever - Dewmist SEVERIANO wł. Luiza Nilsson [PL]
3 Cocker Spaniel Angielski - Merry Cocktails EMBLEM wł. Irmina Lozia [PL]
4 Flat Coated Retriever - Compendio NEVILLE COM wł. Anna Niebojewska [PL]


Zwycięzca Grupy IX
sędzia: Jakub Kruczek

1 Papillon - GATCHAMAN of Royal Blanche wł. Fam. Weber [D]
2 Pudel Toy - Executive LEAGUEOF GENTLEMEN wł. Danuta Szwedowska [PL]
3 Chihuahua Krótkowłosy - PAN OBŁOCZEK Ma-Lu-Pi wł. Lucyna Kopczyńska [PL]
4 Pudel Duży Czarny - Prince of Black Mistral ZAHIR wł. Sabine Zitzow [D]



Zwycięzca Grupy X
sędzia: Marta Kościańska

1 Wilczarz Irlandzki - OLIMPIA Celtic Alanda wł. Karol Skowronek
2 Chart Polski - SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa wł. Janusz Żerebecki
3 Chart Afgański - ADSHANTA Fashionable wł. Heidede Muller [D]
4 Chart Rosyjski - ROSYJSKI ROMANS Polot wł. Małgorzata Żak-Bubnowska [PL]



Najpiękniejszy Pies Oddziału Gorzów Wlkp
sędzia: Dorota Witkowska

1 Akita Amerykańska - PREZES Amakita wł. Jolanta Grabińska [PL]
2 Mastif Tybetański - BA-SHA NAMLANG Laspro
3 Shar-Pei - FUEGO ROJO Thi-Hi wł. Teresa Nyga
4 Owczarek Australijski (Typ Amerykański) - ELBRUS Gorzowska Panorama wł. Janina Szostak





Zwycięzca Wystawy

sędzia: Małgorzata Lorenc

1 Papillon - GATCHAMAN of Royal Blanche wł. Fam. Weber [D]
2 Wilczarz Irlandzki - OLIMPIA Celtic Alanda wł. Karol Skowronek
3 Seter Angielski - VENECIA Silver Fog wł. Tanja Pankotsch [D]
4 Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy - Alpheratz DON RODRIGO wł. Bogusław Chałupa [PL]


Zdjęcia w dużej rozdzielczości i fotoreportaż z wystawy - kliknij tu


Związek | Regulaminy | Oddziały | Wystawy | Szczenięta | Championy | Reproduktory | Kontakt
Stronę odwiedziło: 11406 gości, dzisiaj: (2018-05-22) 40 , wczoraj: (2018-05-21) 34.
admin