44 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Gorzów Wielkopolski 01.07.2012
Stadion Piłkarski OSiR w Gorzowie Wielkopolskim ul. Olimpijska

Galeria finalistów:







MŁODY PREZENTER - GRUPA MŁODSZA
Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar

I Szulżycka Kornelia - Sznaucer Olbrzym Czarny
II Lewandowski Rafał - Sznaucer Miniaturowy Czarny
III Rzadkiewicz Martyna - Yorkshire Terrier
IV Janik Daria - Basset Hound


MŁODY PREZENTER - GRUPA STARSZA
Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar


I Tymczak Małgorzata – Mops

II Dziemidowicz Pola - Czeski Terrier
III Żak Katarzyna - Shiba
IV Kurlej Żaneta - Rhodesian Ridgeback




MŁODY PREZENTER - ZWYCIĘZCA DNIA
Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar

I Szulżycka Kornelia - Sznaucer Olbrzym Czarny


WETERAN
Sędzia - Anna Rajs



I Owczarek Szetlandzki DOVER Vision Ch.Pl. – wł. Kustarz Sandra
II Seter Szkocki Gordon Tarock’s OSTARA C.I.B. – wł. Schneider Markus
III Seter Irlandzki ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell Int.Ch.Ch. - wł. Dzionek Zbigniew
IV Ceskoslovensky Vlcak JOLLY z Molu Es Multi Ch. - wł. Peron Małgorzata


BABY
Sędzia - Grzegorz Robak


I Owczarek Szetlandzki TRUE LOVE Casidi Team - wł. Tuliszewska Monika
II Shih-Tzu ALFARRA EMOTION Deferre – wł. Kiwak Krystyna
III Parson Russell Terrier FANTAZJA vom Schwarzwald Poland - wł. Filipecka Joanna
IV Bouvier des Flandres BARBRA STREISAND z Grodu Książąt Pomorskich – wł. Ewa Krywan


SZCZENIĘ

Sędzia - Jarosław Grunt


I Bichon a Poil Frise HAPPY LADY z Beskidzkiej Zagrody - wł. Kamińska Barbara
II West Highland White Terrier MAX ERNST Daisy Stellaris - wł. Rychcik Elżbieta
III Cocker Spaniel Angielski EXLUSIVE ELISIA z Petrovy Palenky - wł. Tymczak Adelina
IV American Staffordshire Terrier I JUST CANT STOP Niziołek - wł. Przybylska Joanna


JUNIOR

Sędzia - Magdalena Kozłowska


I Akita Kitsune COMANCHE CHIEF – wł. Watral Paweł
II Lhasa Apso Kutani HOLLYWOOD ASTARTE GOLD – wł. Sowiński Maciej
III Sznaucer Olbrzym Czarny GRAF Asterniger – wł. Łazarski Jarosław
IV Gończy Polski


RASA POLSKA

Sędzia - Grzegorz Weron


I Polski Owczarek Nizinny Ulpompon ANTONÓWKA Int.Ch.Multi Ch.- wł. Staszczyk Urszula
II Ogar polski PUSZKAR z Huculskiej Łąki - wł. Wrzesińska Beata
III Chart Polski SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa Ch.Pl. - wł. Żerebecki Janusz
IV Owczarek Podhalański EUGENE des Arcanes d’Hermes WW’12 - wł. Francoise Martin


GRUPA I

Sędzia - Edyta Sweklej

I Owczarek Szetlandzki ANNABELLE - wł. Larsen Anna

II Polski Owczarek Nizinny QAREEN z Peronówki - wł. Abramowicz Zbigniew

III Owczarek Szkocki Collie Krótk. OLIVE Krasna Louka – wł. Nowak Hanna

IV Owczarek Niemiecki Długowłosy - CONI Ulmich Team – wł.Wojcieszek Zdzisław


GRUPA II

Sędzia – Magdalena Kozłowska

I Czarny Terrier TORRES BOYARIN Black Paradise Polonica Mł.Ch.Pl. Mł.Zw.Kl. – wł. Czarna Ewa
II Sznaucer Olbrzym Czarny GRAF Asterniger – wł. Łazarski Jarosław
III Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól Russkij Assortic AYLA - wł. Podolska Izabela
IV Nowofundland – DELAYLA Kaźko Słupski - wł. Ziółkowski Maciej



GRUPA III

Sędzia - Jarosław Grunt

I Airedale Terrier – Gingerdream ALL EYES ON ME - wł. Żabicka Angelika
II Yorkshire Terrier - Camparis MISTER GERMANY Multi Ch. – wł. Forte Marina
III Bulterier miniaturowy – DEIL Ewimark Rakowina - wł. Wojciechowski Marek
IV Parson Russell Terrier - Stormy Wight’s AZURNO – wł. Ammann Lucas



GRUPA IV

Sędzia - Mirosław Olejnik

I Jamnik Krótkowłosy Standardowy - ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów- wł.Kędziora Anna
II Jamnik Długowłosy Króliczy - DAMA KIER Długie Cudo – wł.Janowski Adam
III Jamnik Krótkowłosy Króliczy - GABI Zielone Mchy – wł. R.A. Kordos
IV Jamnik Szorstkowłosy Standardowy – JANTAR Herbu Flinta – wł. Adamowicz Elżbieta



GRUPA V

Sędzia - Grzegorz Weron

I Samoyed – Discos PRINS JOEY Int.Ch. Multi Ch. – wł. Bjerregaard Sabrina
II Szpic Miniaturowy - GROOVY LITTLE AMORIST von Palatina Aurora Ch.P. Ch.Lt. –wł. Koślicka-Depta Wioletta
III Akita Amerykańska – Mara-Shimas THE WORD DIS WAITING – wł. Bergmann R.K.
IV Basenji - Nirse RUNAKO Ch.Pl.- wł. Nicka Joanna



GRUPA VI

Sędzia - Anna Rajs

I Rhodesian Ridgeback - SPRINGBOKJ SIEGE Amakhosi Australian -wł. Ruepke Heide
II Bloodhound - BOURBON SILBERSTEIN bei Trautenau – wł. Schroeder Sabine
III Beagle - ZENIT Absolutely Spotless Multi Ch. – wł. Smolska Kamila
IV Ogar polski - PUSZKAR z Hoculskiej Łąki – wł. Wrzesińska Beata



GRUPA VII

Sędzia - Mirosław Olejnik

I Seter Weimarski Krótkowłosy – JIVE A - Wa – wł. Kataryzna Ostrowska-Clark
II Seter Irlandzki - ARGO Rysi Wykrot Ch. – wł. Żwierełło Anna
III Seter Angielski – KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego Ch.- wł. Dzionek Zbigniew
IV Wyżeł Węgierski Krótkowłosy – PISZKEI Gondos – wł. Sobolewska Sylwia



GRUPA VIII

Sędzia - Sławomir Sztul

I Cocker Spaniel Angielski - Catch the Wind RENMIL’S DREAMS Ch. – wł. Niklasiewicz Renata
II Labrador Retriever – TANGO Kociokwik – wł. Osuch M. i P.
III Golden Retriever – Catch the Wind YUKON – wł. Lechmann Stefanie
IV Springer Spaniel Angielski - BEAUTIFUL PRINCE Dream Passion – wł. Bratos Marta



GRUPA IX

Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar

I Pekińczyk – KING iz Zhasminovogo Dvortsa Multi Ch.- wł. Sowiński Maciej
II Shih-Tzu – GIULIETTA Merlot Poland – wł. Patalas Małgorzata
III Pudel Średni-Srebrny – AMIZOU ESCULAP Surprime WW’11 Int.Ch Multi Ch. – wł. Mattern Janett
IV Mops - TITTLE ROLE od Wilmy – wł. Walczak Jolanta



GRUPA X

Sędzia - Tomasz Kuszyk

I Whippet – Loamhill IFFLEY – wł. De Bruycker Kurt
II Charcik Włoski – Lux Loral MARCELLO MAGNIFICO – wł. Głogowska Joanna
III Wilczarz Irlandzki – CANDY vom Kaabusch – wł. Woźna-Gil Hanna
IV Chart Polski – SMUKŁA TELIMENA z Wielgowa Ch.Pl. – wł. Żerebecki Janusz



PIES ODZIAŁU GORZÓW

Sędzia - Grzegorz Weron

I Shar-Pei – TAGRI EDCHER OLEOLE MARSCH – wł.Golovanova Olga



ZWYCIĘZCA WYSTAWY

Sędzia - Viva Maria Soleckyj-Szpunar

I Airedale Terrier – Gingerdream ALL EYES ON ME - wł. Żabicka Angelika
II Rhodesian Ridgeback - SPRINGBOKJ SIEGE Amakhosi Australian -wł. Ruepke Heide
III Samoyed – Discos PRINS JOEY Int.Ch. Multi Ch. – wł. Bjerregaard Sabrina
IV Pekińczyk – KING iz Zhasminovogo Dvortsa Multi Ch.- wł. Sowiński Maciej



Związek | Regulaminy | Oddziały | Wystawy | Szczenięta | Championy | Reproduktory | Kontakt
Stronę odwiedziło: 11404 gości, dzisiaj: (2018-05-22) 38 , wczoraj: (2018-05-21) 34.
admin